Teamindeling Voorjaarscompetitie Jeugd & Junioren 2020

De teamindeling voor de voorjaarscompetitie voor jeugd 2020 is bekend. Zie hieronder de deelnemers van de teams.

Degene met een * achter de naam is de aanvoerder.

ltv-leusden8009
ltv-leusden7943

ROOD 1

Team 1
Siem Roos
Timo den Haak
Dean van de Beek
Fabian Weits
Jasper Bemelmans *

Team 2
Ninte Veenendaal
Liz Nieboer
Sophie Haukes
Roos van den Emster
Lara Groenendijk*
Tessa Snijder

Team 3
Noud van den Eijnden
Xavi Otten
Jesper van den Berg*
Jurre van de Kamp
Nick Smeitink (LTV De Eemelaar)
Florian Baars (LTV De Eemelaar)

ROOD 2

Team 1
Benthe van de Ven
Quintijn Bakker*
Pepijn Verrest

Team 2
Roos van Burgsteden (LTV De Eemelaar)
Lynn Hak (LTV De Eemelaar)
Sjors Martinus
Cas Massaar*

ORANJE 1

Team 1
Fay Schipper*
Aniek Bemelmans
Fenneke van de Kamp
Julot Verheijen
Nore Wind

Team 2
Joshua Braun*
Guus van der Mijl
Romeijn van Oostveen
Sem Braun

ORANJE 2

Team 1
Fleur van den Emster
Fiep Stiel
Eline Genders
Féline van Otten*

Team 2
Maas Rijnders
Jonah Kröner
Robin Duursma
Fabian van Wegen*

Team 3
Bram Louwerse
Mick van den Berkmortel
Daniël Cheung*
Mika Brons

GROEN 1

Team 1
Christan van Valkengoed*
Roan Bentvelsen
Roan Boterman
Guido van Campen
Leif de Geus Munoz

Team 2
Teun van Hunnik
Casper Welmers*
Michael Knoester
Thijmen Bosch
Brett Veenendaal

Team 3
Romee van der Kolk
Noemi Jochemsen
Selene Jochemsen
Lina Lakrouz*
Anna Witsenburg

Team 4
Cato Mooijman*
Sanne Jansen
Veerle van Gein
Sophie Welmers
Nore van Leeuwen

GROEN 2

Team 1
Flore van der Meer*
Eva Wellen
Julius van Wegen
Jort Brouwer

Team 2
Jessy Tolboom*
Stefanie Hoff
Job Strik (LTV De Eemelaar)
Björn Joosten (LTV De Eemelaar)
Merijn Baars (LTV De Eemelaar)

JUNIOREN 11 t/tm 14

Team 1
Sybren Ruijs*
Valentijn Roggeveen
Stijn Westerhof
Daniel Kas

Team 2
Inge Aalpoel
Resa Lip
Danique Jochemsen*
Norieke van Oostveen
Elise Pearson

Team 3
Anniek van der Gaast
Marinka van den Berg (LTV De Eemelaar)
Esther Koch (LTV De Eemelaar)
Tijs van Eijden
Winter de Haan
Maarten Houx*

Reserve
Bram Ankerman

JUNIOREN 13 t/m 17

Gemengd 1
Mans Gevers
Mick van der Knoop
Alec de Graaf
Tess Meijer*
Anne-Roos Woerdman
Mette van den Berg

Meisjes 1
Imme Roels
Julia Ankerman
Joelle Schimmel*
Amy de Jong
Ilse Veenma

Meisjes 2
Freke Verheijden*
Lisa van Dam
Cathelijne Louwerse
Florence Buter

Jongens 1
Milo van der Meer*
Nick van Uffelen
Joes Berkhout
Mees Voskuilen
Teun Lip

Jongens 2
Lucas van Lippenvelde*
Pieter Houx
Simon van Arendonk
Joppe in ’t Veld
Ties van Dam
Raime Stavenuiter
Alexander Hoff

SENIOREN

Gemengd 1
Stijn Hofman
Sebastiaan Tijmensen
Mark van Binnendijk
Sophie Smook*
Milou Eggink

Gemengd 2
Milan Mooij (LTV Lockhorst)
Mink Amersfoort (LTV Lockhorst)
Jelle Hofman*
Luna Eggink
Luna Hoogebeen
Isa Hoogebeen

Gemengd 3
Jaimy Brandsen*
Kaj van den Berg
Daan Smink
Finn Plijnaar
Naomi Vrielink
Ilana van Riemsdijk
Marit Sanders
Isis Westerhof